AIR Cirrus North 400

Isabella AIR Cirrus North 400

Przedsionek Isabella AIR Cirrus North to połączenie klasycznego designu Isabella, wysokiej jakości materiałów i nowego systemu pompowania przedsionka IsaAir. Ściany przednie i boczne wykonane są z Isacrylu, lekkiego, wytrzymałego i przede wszystkim oddychającego materiału.

Dzięki specjalnej metodzie barwienia Isacryl zachowuje swoje piękne kolory na bardzo długo, pozwalając Ci cieszyć się ich niezmiennym odcieniem przez wiele lat.

PRZESTRONNY SALON Z WYSOKIM SUFITEM

Dzięki głębokości 275 cm i pionowym ścianom Cirrus North tworzy przestronny salon z wysokim sufitem i miejscem dla całej rodziny. Przestrzeń można dodatkowo powiększyć, dodając aneks Isabella Air Annex po prawej i lewej stronie przedsionka. Aneks ma wyjątkowo wysoki zamek błyskawiczny po bokach, dzięki czemu staje się integralną częścią markizy. Dostajesz wielofunkcyjny dodatkowy pokój o powierzchni 6 m2, który może być wykorzystany jako dodatkowa sypialnia, jadalnia, pokój zabaw itp. Z Air Annex po obu stronach podwajasz powierzchnię przedsionka.

BRAK DODATKOWEGO STELAŻA

Szczególne w Cirrus North jest to, że nie musisz stawiać dodatkowego stelaża. Przedsionek składa się w 100% z kanałów powietrznych, dlatego nie należy umieszczać żadnych dodatkowych prętów w szkielecie przedsionka. Konstrukcja dachu chroni namiot przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, zapewniając jednocześnie wygodny cień.

SYSTEM POMPOWANIA PRZEDSIONKA PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Dzięki systemowi IsaAir, który jest niezwykle łatwy w obsłudze, cały przedsionek pompujesz tylko w jednym miejscu. Modułowy system pompowania z połączeniem zaworowym między wszystkimi modułami, pozwala odizolować wiązkę powietrza po zamknięciu przyłącza zaworu do innych modułów i w razie usterki wymienić go bez konieczności składania przedsionka. Przełącznik On / Off wyraźnie wskazuje, czy zawór jest otwarty, czy zamknięty. Kanały powietrzne składają się z trzech warstw zapewniających szczelność i stabilność.

WYMIARY:
głębokość: 275 cm
szerokość: 400 cm

WAGA:35,5 kg

SZCZEGÓŁY:
duży dach z kanałami powietrznymi, tylko 1 punkt do nadmuchiwania dla całego rusztowania, modułowy system pompowania z połączeniem zaworowym IsaAir, segmenty świetlne w dachu (nieprzezroczyste), dwa duże okna wentylacyjne z moskitierą po obu końcach, 3-warstwowe komory powietrzne, oddychająca tkanina Isacryl; opcja rozszerzania po obu stronach

WYPOSAŻENIE SERYJNE:
Firanki Cube Creme, rurka werandowa, wysokowydajna pompka ręczna z zaworem uwalniającym ciśnienie, fartuch przeciwwiatrowy, osłona na kolo, torba na przedsionek, podwójna kedra dla różnych grubości, worek śledzi z wyciągarką.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
Aneks boczny, pompowany – montaż z prawej lub lewej strony, dopasowana podłoga, podsufitka

Firanki:


Cube Creme

Wyjaśnienia

Rysunki ściany przedniej i ścian bocznych

Oznaczenia liczbowe Wymiar Isabella A, od do (cm).
Czerwone kropki Seryjna ilość rurek dachowych
Linia czerwona Zamek do paneli odczepianych i zwijanych
Okno szare Siatka wentylacyjna z foliową nakładką

Rysunek ogólny

Strzałki góra/dół Głębokość w cm
Strzałki lewa/prawa Szerokość w cm
Wymiar A Dostępne w wymiarze Isabella A od-do (cm) (podane tylko dla pełnych przedsionków)
Linia czerwona Panele odczepiane i rolowane
Wykropkowany obrys Weranda
Czarne trójkąty Otwory drzwiowe

Głębokość:

2,75
metra

Materiały:

Isacryl
295 g / m2
IsaRoof Light
240 g / m2

Szczegóły:

  • Isacryl to materiał oddychający i łatwy w konserwacji (295 g / m2)
  • IsaRoof Light łatwy w czyszczeniu, lekki, bardzo wytrzymały materiał ze specjalną 2- warstwową powłoką (240 g / m2)
  • Wymiary:
    szerokość 400 cm x głębokość 275 cm
  • Waga: 35,5 kg